Daire Tadilatı

Komple Daire Tadilat

Daireler de tıpkı insanlar gibi yaşlanır ve yıpranır. Hor kullanım dairelerin daha çabuk yıpranmasına neden olsa da belli bir yaşı geçmiş dairelerin kullanım ömrünü uzatmak, daha modern bir hale dönüştürmek, daha zarif ve konforlu olmasını sağlamak için komple daire tadilat yapılmalıdır.

Komple daire tadilat bir dairenin komple tadilattan geçirilmesi demektir. Eski yapılar komple tadilata daha çok ihtiyaç duysa da yıpranmaya dayalı olarak ya da kişisel tercihlerden kaynaklı bütün dairelerde komple tadilat çalışmaları yapılabilir. İnsanlar çoğu zaman bir ev aldıklarında taşınmadan önce tadilatlarını yaptırmakta, eksiksiz ve her şeyin istedikleri gibi olduğu bir eve geçmek istemektedirler.

Kimi zaman da yıllarca oturulan daireleri yenilenmesi, konforunun arttırılması, daha modern hale getirilmesi için tadilata başvurulur. Yeni yapılarda tadilat yapılacak alanlar daha az olsa da söz konusu eski yapılar olduğunda bütün odaların elden geçmesi gerekebilir. Bu nedenle de diğer tadilat, tamiratlara göre daha yüksek bütçe gerektirir. Firma olarak Afyonkarahisar genelinde profesyonel komple daire tadilat hizmeti veriyor, dairelerinizi istediğiniz konsepte kavuşturuyoruz.

Komple Daire Tadilat Neleri Kapsar?

Komple daire tadilat işlemlerinde yapılabileceklerin sınırları son derece geniştir. Bu açıdan yapılacak uygulamalar doğru planlanmalı, süreç projeye uygun yürütülmeli ve en kısa sürede ve en kaliteli biçimde tadilat sonlandırılmaya çalışılmalıdır. Bu kasamda odalarda yapılacakları şöyle sıralayabiliriz:

  • Mutfak tadilatı: En fazla işlem gerektiren odaların başında mutfak gelir. Mutfakların doğalgaz tesisatının, elektrik tesisatının, su tesisatının ve zeminlerin değiştirilmesi gerekir. Yine mutfak dolapları tadilat kapsamında yenilenmelidir. Mutfak tezgahının tam öcüsünde ve şeklinde kesilmesi, montajının kusursuz yapılması gerekmektedir. Başta beyaz eşyalar olmak üzere projede mutfakta kullanılan demirbaş eşyalar göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Banyo tadilatı: Evlerde en uzun işlem gerektiren alanlardan birisi banyolardır. Çünkü banyolar suya çok fazla maruz kalır. Bu nedenle su ve elektrik tesisatının yenilenmesi, doğru ürünlerle yeniden yapılması gerekir. Fayans, lavabo ve duşakabin montajı da hatasız yapılmalı, ölçüler doğru alınmalı, işçilikten taviz verilmemelidir.
  • Tesisatların tadilatı: Mutfak ve banyo dışındaki bütün alanların da elektrik tesisatları yenilenmeli, modern malzemelerle can güvenliğine uygun hale getirilmelidir.
  • Isıtma sistemi tadilatı: komple daire tadilat işlemleri kapsamında ısıtma sistemleri de elden geçirilmelidir. Isınma sorunu olan odalarda ek petek ya da petek yenileme çalışmaları yapılmalı, ev en iyi şekilde ısınacak hale getirilmelidir.
  • Zemin tadilatı: Odaların zeminleri doğru malzeme ile kaplanmalı, tamir edilmesi gereken yerler tamir edilmelidir. Yerden ısıtmalı ise zemin tadilatında buna dikkat edilmelidir.
  • Pencere ve kapı tadilatı: Bozulan ve hasar gören kapılar, pencereler de komple daire tadilatı kapsamında işleme alınmalıdır. Onarılamayanlar değiştirilmelidir.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Komple Daire Tadilat İşlemleri

Bütün bunlar dışında komple daire tadilat kapsamında alçı uygulamaları, boya badana işleri de yapılarak bütün bir daire yepyeni hale getirilmelidir. Firmamız dairelerinizin özellikleri her ne olursa olsun baştan sona gerekli tadilatları yapmakta, dairelerinizi tamamıyla istediğiniz hale dönüştürmekte, kaliteli uygun fiyata sunmaktadır.

Afyon Daire Tadilatı

Size özel çözümler ve uygun fiyatlı tekliflerimiz için hemen arayın