Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplamada Kalite

Dış cephe kaplama genel olarak ısı, su ve ses yalıtımı olarak bilinir. Detaylı anlatımla dış cephe kaplama rüzgâr, yağmur, kar gibi tüm hava koşullarına karşı binaları koruma amacıyla yapılmaktadır. Bu saydığımız koruma amacının dışında bir de estetik anlamda yapının güzel bir dekorasyona sahip olmasını sağlar. Dış cephe kaplama yapılırken müşterilerimizin tarzına uygun olarak ahşap, silikon, prekast, kargir denilen doğal taş ya da tuğla ve seramikler, en bilineni çelik olmak üzere metal malzemeler kullanılmaktadır. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen renk sarı tonları, en çok tercih edilen malzeme ise doğal taşlardır.

Firmamız Afyon’da hizmet vermektedir. Çalışma arkadaşlarımız alanında eğitimli, çözüm odaklı anlayışa hâkim, teknik anlamda tam donanımlı ve ekip çalışmasına yatkın kişilerdir. Firma çalışanlarımız müşteri istek ve ihtiyaçlarına öncelik vererek doğru yönlendirme ve analizlerle doğru malzemelerle en doğru kaplamayı yaparlar.

Firmamızda kaliteli ürün ve kaliteli işçiliğin birleşimiyle gerçekleştirilen hizmetler bizleri başarılı, güvenilir ve saygın bir firma konumuna getirmiştir. Sektörde kazandıkları eşsiz tecrübeleri ile ekip arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini karşılama konusunda azami özveri göstermektedirler. Kaliteli ürün tedariki ve kaliteli işçilik ile yapılan işler hizmette kalite anlayışımızın da sürekli yükselme eğiliminde olduğunu göstermektedir. Hem firma çalışanlarımızın ve firmamızın gelişen çağa ayak uydurması için teknik bilgi birikimini sürekli geliştirmesi, hem de tüm yeni teknolojilerden yararlanması firmamızın sektör içinde kalıcı olmasını sağlayan güçlerdir.

Dış Cephede Uygun Fiyatlar

Fiyatlarımızı hem müşteri talebine göre kullanılacak malzemelerin türü hem de işçilik belirlemektedir. Ücret hesaplamaları metrekareye göre yapılmaktadır. Fiyatlandırma binanın yüksekliğine, binanın dış cephesinde bulunan detaylara, kullanılan malzemenin yapısına, kalitesine ve işçiliğe göre değişir. Tüm bu etkenler dışında döviz kurundaki artış ve azalışlar da fiyatı etkileyen önemli etkenler arasında yerini almaktadır.

Binanın cephelerinde pencereler, balkonlar, borular, reklam panoları gibi detaylar varsa işçilik artacağı için fiyat da etkilenecektir.  Bununla birlikte firmamızda her bütçeye uygun seçenek bulabilirsiniz. İstek ve önceliklerinize göre ekip arkadaşlarımız sizlere fiyat konusunda çalışmalar yapar ve sizler için en uygun olanı seçmenizde yardımcı olurlar.

Dış Cephe Kaplamanın Faydaları

Dış cephe kaplama binaların duruşunu önemli ölçüde değiştiren ve değer katan bir uygulamadır. Bu estetik güzelliğin yanı sıra bina için de faydaları bulunmaktadır.

  • Dış cephenin kaplanması ısı dengesini sağladığı için nem oluşumunu önler. Bu da rutubetin oluşmasına engel olur.
  • Binayı dıştan yangına karşı korur.
  • Gürültünün önemli ölçüde azalmasını sağlar.
  • Isı yalıtımı ısının içerde kalmasını sağlar. Kışın da aynı şekilde fazla ısının içeri girmesine engel olur. Böylece faturaların azalmasına katkısı olur.
  • Hava koşullarının meydana getirdiği olumsuz etkileri bertaraf eder ve binanın kullanım süresini uzatır.
  • Dış cephe kaplaması yapılan bina modern ve estetik bir görüntü kazanır.
6b640c3f41be06deeca9c55e06222af1
f7506c03acbd9b6b195b2b961a9d9d67

Afyon Dış Cephe Kaplama

Size özel çözümler ve uygun fiyatlı tekliflerimiz için hemen arayın