Elektrik İşleri – İnşaat Elektrik İşleri

Elektrik İşleri – İnşaat Elektrik İşleri

Elektrik tesisatları gerek binalarda gerekse diğer yaşam alanlarında en önemli unsurlardan birisidir. İçinde bulunduğumuz çağda elektrik olmadan bir yerde iş hayatını devam ettirmek neredeyse imkânsızdır ve elektrik enerjisi her alanda yaşam konforunu yükseltmekte, iş verimliliğini arttırmakta, adeta geleceğin dünyasını şimdiden inşa etmeye yardımcı olmaktadır.

Her ne kadar elektriğin avantajları saymakla bitmese de elektrik enerjisi hatayı kabul etmeyen bir özelliğe sahiptir. Eğer binalarınızda, evlerinizde elektrik tesisatında hata varsa makinalarınız, ekipmanlarınız zarar görebilir ve hatta can güvenliğiniz riske girebilir. Bu nedenle yaşam alanlarında elektriğe dair herhangi bir sorun yaşamamak için mutlaka firmamız gibi profesyonellerden elektrik işleri hizmeti almalısınız.

Elektrik İşlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konforlu, güvenli ve verimli bir elektrik tesisatına sahip olmak için henüz inşaat aşamasından itibaren süreç hassasiyetle takip edilmelidir. Firmamız Afyonkarahisar genelinde bütün inşaat projelerinizin elektrik tesisatı döşemelerini yapmakta, tadilat, tamirat, onarım işleri yanında şu işlem sırasını izleyerek elektrik tesisatlarının kurulumunu tamamlamaktadır:

    • İlk olarak proje kontrol edilir. Projeye göre boru, dirsek, buat, kasa gibi gerekler temin edilir.
    • Tavan boruları inşaatların henüz tavan betonları dökülmeden döşenir.
    • Elektrik İç Tesisat Yönetmeliği de dikkate alınarak duvar borusu döşenecek alanlar çivi, çekiç ve duvar kırıcılarla kırılır. Boru, buat ve kasa yerleri bu şekilde hazır edilir.
    • Ardından duvar borularının buat, dirsek ve kasaları duvara döşenir.
    • Beton kullanılarak boru duvara sabitlenir.

İnşaat elektrik işleri yapılırken alıcı ve buat dikkate alınarak tavan boruları dönenmelidir. Ağzı kesilirken son derece dikkatli olunmalıdır. Tavanda sert boru kullanılmalı, demir altları takoz tarzı parçalarla desteklenmelidir. Boru birleştirmelerinde muf kullanılmalı, malzeme kalitesi ve işçilik daima üst seviyede tutulmalıdır.

İnşaat Elektrik İşlerinde Kalitenin Adresi

Hemen bütün inşaat çalışmalarında öncelikli yapılması gereken inşaat elektrik işleri konusunda firma olarak her zaman en iyisini yerine getiriyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini Afyonlularla buluşturmak adına özverili çalışmalarımıza devam ediyor, elektrik sistemlerine, tesisat işlerine ve ekipmanlarına dair en son yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bölgemizde ilk uygulayıcılarından olarak her zaman en modern inşaat elektrik işleri ile öne çıkıyoruz.

Uygulamalarımıza başlamadan önce istekleriniz doğrultusunda uygulama planı hazırlıyor, projelendirme kapsamında süreci ilerletiyoruz. Sonrasında uzman ekibimizle birlikte titizlikle elektrik tesisat işlerinize başlıyor, projenizin en hızlı ve en güvenli şekilde ilerlemesini sağlıyoruz. Hızlıca çalışarak söz verdiğimiz işi söz verdiğimiz zamanda bitiriyoruz.

Firmamızın önceliği daima koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bunun için yaptığımız işlere önem veriyor, bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağladığımız gibi bundan sonra da aynı çizgide devam ediyoruz. İnşaatlarınızın, dairelerinizin, işyerlerinizin, fabrikalarınızın ve diğer bütün kullanım alanlarınızın elektrik işlerini en iyi şekilde yapıyor, bütçe dostu fiyatlarımızla fark yaratıyoruz.

eee

Afyon Elektrik İşleri

Size özel çözümler ve uygun fiyatlı tekliflerimiz için hemen arayın