Veranda

En Keyifli Anların Mekanı: Verandalar

Dünya geneline ilk olarak Hindistan mimarisinden yayıldığı tahmin edilen verandalar, yapıların zemin katlarında yer ile aynı hizada ya da bir miktar yükseltilmiş olarak inşa edilen ve üzeri bir çatı ile kaplanan balkonlara verilen bir isimdir. Verandalar, tercihe bağlı olarak yan tarafları tamamen açık, tamamen kapalı veya belirli bir kısmı kapalı belirli bir kısmı açık olarak inşa edilebilmektedir.

Özellikle müstakil evlerde sıklıkla tercih edilen verandalar;

  • Yapıya sonradan dahil edilebilme olanağı sunması,
  • Eşsiz bir balkon keyfi imkanı sağlaması,
  • İstenilen genişliklerde imal edilebilmesi,
  • Farklı tasarımlarla desteklenebilmesi ve
  • Yapı ile bir uyum yakalayabilmesi nedeniyle de dış duvara bitişik olarak kolaylıkla üretilebilmektedir.

Yaşam alanlarına eşsiz bir alan eklemek, bu alanı da en verimli şekilde değerlendirmek isteyen kişilere özel olarak Afyon Yapı Dekorasyon Tadilat olarak hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında Veranda hizmetimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Müstakil veya villa tipi evlerde gerçekleştirdiğimiz modern ve yenilikçi üretimlerimizde oldukça estetik tasarımların altına imzamızı atarken müşterilerimizin var olan istek ve ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamaktayız.

Veranda Tasarımlarında Nelere Dikkat Edilir?

Verandalar genellikle evlerin giriş kısımlarında yer alırken eve gelen herkesi karşılayan ilk alan konumunda bulunmaktadır. Şık ve modern bir veranda, ev hakkında ilk izlenimin oluşmasına neden olurken bu alanın rahat ve konforlu bir havada olması, eve gelen kişilerin kendilerini daha rahat hissetmelerine de zemin hazırlamaktadır.

Bu bilinç ile bünyemizde üretimlerini gerçekleştirdiğimiz her yeni veranda tasarımlarımızı üst düzey kalitenin yanı sıra;

  • Gün ışığından maksimum fayda sağlayabilecek,
  • Evin kendi tarzıyla uyum yakalayabilecek,
  • Aydınlatma ve mobilya kullanımına imkan sağlayabilecek,
  • Uzun süreli güvenilir olarak kullanılabilecek ve
  • Var olan iklim koşullarına uygun malzemelerle şekillendirilebilecek alanlar hazırlamaktayız.

Bu yeni alanları, 1.sınıf kalitedeki malzemelerimiz ve alanında uzman kadromuzun hazırladığı statik projelerimizle beraber inşa ederken, müşterilerimizin hayalleri ve isteklerini baz alan çalışma prensibimizle en uygun veranda tasarımlarımızı hayata geçirmekteyiz.

Verandalar Nasıl Kullanışlı Hale Getirilir?

Verandalar, yazın daha serin bir alan oluşturmak kışınsa içerinin sıcağı ile kişilere keyifli birer an yaşatmak için hazırlanmış özel alanlardır. Verandalarda genellikle aydınlatma aparatları ve koltuk gibi eşyalar yerleştirilse de bir verandayı özelleştiren en büyük etken bitkilerdir.

Üretilen verandanın şekline ve büyüklüğüne bağlı olarak seçilen bitkiler, verandaların daha havalı ve daha estetik görünmesine neden olurken kişileri doğaya daha yakın hissettirerek rahatlamalarına olanak sağlamaktadır.

Firmamız olarak tasarımlarını ve üretimlerini gerçekleştirdiğimiz veranda çeşitlerimizde alanında uzman kadromuzla birlikte mobilyalar başta olmak üzere aydınlatma sistemleri, havalandırma sistemleri ve bitki seçimleri gibi konularda da yardımcı olarak bu özel alanların daha da özel kılınması için aracılık etmekteyiz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Afyon yapı, dekorasyon ve tadilat işlemlerimizde profesyonel hizmetin adresi konumunda yer almakta olup sektörümüzde kazandığımız güveni korumak amacıyla da çalışmalarımızı üst düzey titizlik ve dikkatle sürdürmeye devam etmekteyiz.

Afyon Veranda

Size özel çözümler ve uygun fiyatlı tekliflerimiz için hemen arayın